Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Naši lidé

Zpět

Ing. Michal Maděra

Michal_Madera

Výkonný ředitel VHS stavby a.s.

Místopředseda představenstva VHS stavby a. s.

Michal nastoupil na pozici Výrobně-technického ředitele již jako zkušený vodohospodář. Oboru se věnuje celou svoji praxi. Po studiích na ČVUT se rovnýma nohama vrhnul do praxe. Nejprve se věnoval pozemním stavbám, později těm vodohospodářským a navázal tak na studia na vysoké škole, což mu, jak sám říká, dávalo smysl.

Jeho velkou zálibou je především rodina a sport. Ve svém volném čase rád jezdí na kole, běhá a v zimě se věnuje sjezdovému lyžování.

 

Ing. Marek Štěpnička

Marek Štěpnička

Finančně personální ředitel

Člen představenstva VHS stavby a. s.

Marek nastoupil do VHS Stavby a.s. v září 2020. Ačkoliv nemá výraznou stopu ve stavebnictví, je motivován poznat nové prostředí a spolupracovat na vytyčených cílech naší společnosti. Rád se s námi podělí o znalosti z jiných oborů, ve kterých působil. Po absolvování VŠE v Praze se totiž na téměř 20 let upsal do mezinárodní poradenské skupiny KPMG, kde poznal celou škálu výrobních a obchodních odvětví. Poté několik let zastával funkci finančního ředitele české rodinné firmy podnikající v nábytkářském průmyslu s celoevropskou působností. Se svou rodinou se věnuje zejména turistice a poznávání nových míst jak v Česku, tak v zahraničí. Také rád jezdí na všem, co má dvě kola. Na podzim se už ale obvykle těší, jak vymění kola za lyže.

 

Ing. Martin Žagan

Martin Žagan

Obchodní ředitel VHS stavby a.s.

 

Ve stavebním oboru působí celou svou profesní kariéru. Vodohospodářským projektům se pak věnuje od roku 2010. Do společnosti SYNER VHS Vysočina, a.s. nastoupil v roce 2014 z tehdejší sesterské společnosti SYNER, s.r.o., kde působil od roku 2000. V současné chvíli působí ve společnosti na pozici obchodního ředitele.

Mezi jeho záliby patří sport a cestování. Aktivně se již několik let věnuje golfu. Se svou rodinou žije na Liberecku.